Klpro KLDAT96235 235Mm 2400Watt Profesyonel Daire Testere
Kategori
Stok Kodu
KLDAT96235
Fiyat
4.527,97 TL + KDV
Havale
5.324,89 TL (%2,00 havale indirimi)
5.433,56 TL
*578,99 TL den başlayan taksitlerle!
Hızlı Gönderi
Kargo Bedava
KLPRO KLDAT96235 2400Watt Profesyonel Daire Testere
Yüksüz hızı 3650 dev/dk.
Bıçak çapı 235mm
90° maksimum kesme derinliği 85mm
45° maksimum kesme derinliği 52mm
Zıvana kapasitesi 0-45°
Açılı kesme ayarı ile 45 dereceye kadar açılı kesim
2400Watt motor en zorlu uygulamalarda gereken gücü sağlar
85mm kadar kesme derinliği ile hızlı ve hassas kesim sağlar
İkinci tutma kolu ile kontrollü ve emniyetli kullanım sağlar
Mil kilidi sayesinde çabuk ve kolay bıçak değiştirme
Emniyet kilidi özelliği, istem dışı çalışmayı önler
Yukarı ve aşağı hareketli derinlik ayarı ile malzeme kalınlığına uygun kesme derinliği
Profesyonel Kullanıma uygundur
Ağırlık 5,8 Kg
45° Kesim Derinliği 52 mm
90° Kesim Derinliği 85 mm
Bıçak Çapı 235 x 25.4 mm
Gücü 2400 W